whatsapp spy para windows 8.1 phone tracker mobile spy leggere sms di iphone su ipad locating stolen nokia 8trough gps network dati
WCP üyelerinin oluşturduğu sektörel topluluklar
                         

dergi kapak

 

 

 

 

        
 

Akademik Program’a Başvuru

Dünya Ticaret Platformu ve MY University arasında benimsenmiş olan işbirliği konseptine göre WCP üyeleri, sektörel topluluklara katılmak ve “sektörel işbirliği ve dayanışma protokolünü imzalamak suretiyle Proje Kabul Komisyonu’na onaylatacakları projelerle Akademik Program’a başvurabileceklerdir.
 
Akademik Program’a üyelik ve Proje Onay Kodu almak
 

Projeniz veya projeleriniz Proje Kabul Komisyonu tarafından onaylandıysa, Akademik Program’a üyelik ve Proje Onay Kodu almak için adınızı ve e-postanızı yazıp gönder butonuna basmanız yeterlidir. Üyelik için ihtiyaç duyacağınız Proje Onay Kodu e-postanıza gönderilecektir.

Eğer projenizi onaylatmadınız ise Proje Onay Kodu isteğinde bulunsanız dahi size Proje Onay Kodu gönderilmeyecektir. Önce projenizi onaylatmanız gerekmektedir. Projeniz onaylandıktan sonra size gönderilen Proje Onay Kodu’nu girerek Akademik Program’a üye olabilirsiniz.

Henüz proje başvurusunda bulunmadıysanız, proje başvurusu için Akademik Program’ın Hazırlık Bölümü’nde bulunan Proje Başvuru Formu'nu doldurup gönderiniz.